Festyn szkolny.

 

      Dnia 9.06.2012r odbył się Festyn Szkolny w Czeszowie na placu zabaw przy świetlicy wiejskiej.

     Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli bez trudu mogli znaleźć dla siebie coś zajmującego .Na początku dzieci były zabawiane przez  Klauny,  które nie szczędziły wysiłku, by wywołać  śmiech, między innymi dzięki zdrowej rywalizacji.  W niektórych zabawach pomagali harcerze, którzy brali też czynny udział w festynie.

     Po zabawie przyszedł czas na trochę muzyki. Pierwsze zaprezentowały się AleBabki ze swoim ludowym repertuarem. Musicie przyznać, że piosenką „Koko koko euro spoko” zadziwiły wszystkich. Dźwięki muzyki poniosły publiczność, która bardzo dobrze się bawiła,  śpiewając razem z nimi.

     Następnie wystąpiła Angelika Zajdler, która zaśpiewała trzy piosenki, dzięki którym uwodniła , że ma talent i nad nim pracuje.  Na końcu ks. Jacek Tomaszewski zaprezentował  piosenki promujące jego nową płytkę, którą osobiście bardzo polecam ;) . Zabawa była przednia  i nie spłoszyło ludzi nawet załamanie pogody!  Po godzinie  20-ej  zaczęła się zabawa dla dorosłych. Do tańca porwał nas Zespół „Farmer”.

     Impreza odbyła się dzięki zgranej grupie osób pracującej w Radzie Rodziców, p. dyrektor Elżbiecie Kędrze, dzięki nauczycielom i rodzicom i p. dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni Elżbiecie Michcie. Za to bardzo im dziękujemy.

 

30 cze, 2012

Skomentuj