Młodzi w gospodarce i polityce

         25 maja 2013 r. w lokalnej świetlicy, w Czeszowie odbyła się debata pt. „Młodzi w gospodarce i polityce” poświęcona ludziom młodym ich działalności, a także obecnej sytuacji gospodarczej panującej w kraju. Swoją obecnością uświetniła Pani  Minister Gospodarki Ilona Antoniszyn Klik, która objęła zarazem patronat tegoż spotkania.   
      Obecni wśród gości byli również:  Członkini Krajowego Zarządu Forum Młodych Ludowców, Pani Natalia Targońska, Prezes Powiatowego PSL w Kłodzku Pan Ryszard Niebieszczański, Doktor Wyższej Szkoły Biznesu i Handlu  Pan Janusz Kosicki oraz Burmistrz Gminy i Miasta Żmigród Pan Robert Lewandowski.
      Gospodarzami spotkania byli Robert Byrski, Mirosław Uruski oraz Dawid Stec. Impreza składała się z 3 części poświęconym bezrobociu, pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz aktywności ludzi młodych. Każdy z przybyłych gości i uczestników mógł zadać pytanie Pani Minister, która z wielką przyjemnością udzielała odpowiedzi .
      Dodatkowo, oprawą muzyczną zajął się lokalny zespół AleBabki, które otrzymały gromkie brawa za występ.
     Wszyscy uczestnicy spotkania stwierdzili, że był to wielki zaszczyt zarówno dla Gminy Zawonia jak i Powiatu Trzebnickiego, że mogli spotkać tak wspaniałych gości.
  

            Dawid Stec      

 

          

6 cze, 2013

Skomentuj