Zaproszenie dla AleBabek

       Pani Małgorzata Majeran – Kokot z Polskiego Radia Wrocław zaprosiła zespół AleBabki do udziału w Ludowej Liście Przebojów. Poznała naszą grupę w 2011r., kiedy panie zaśpiewały w zimowej edycji listy. Wystąpiły wtedy a capella.

      Od tej pory wiele się zmieniło. Zespół ma nowe stroje, wzbogacił repertuar, nagrał płytę, zyskał doświadczenie i umiejętności dzięki cotygodniowym spotkaniom, a właściwie dzięki pracy pod kierunkiem pana Bogdana Syka oraz dzięki wielu występom publicznym (średnio 30 razy  ciągu roku).

     Tę zmianę zobaczyła pani Małgosia podczas prezentacji AleBabek podczas VIII Festiwalu Tradycji Dolnego Śląska w Operze Wrocławskiej. Dlatego zaprosiła naszą grupę do współpracy i w sobotę 2 kwietnia przyjechała do Czeszowa.

     W czasie tego spotkania AleBabki nagrały 11 piosenek ludowych. Akompaniowała im kapela Dyszel ze Żmigrodu. Atmosfera była twórcza. Panie i panowie byli zadowoleni i obiecali sobie współpracę.

     Udział AleBabek w programie pani Małgosi Majera – Kokot jest sposobem na promocję zespołu, też na promocję Czeszowa i gminy Zawonia, a dla fanów grupy jest okazją do wyrażenia uznania i sympatii przez wysyłanie esemesów

na nr telefonu 72280 o treści:

RW KAPELA  ALEBABKI

BKI.

7 kwi, 2016

Skomentuj