Urodziny Zucha

        6 GZ „Przyjaciele Stumilowego Lasu” z naszego szczepu oraz Komenda Hufca zorganizowały w Trzebnickim Parku Wodnym „Zdrój” URODZINY ZUCHA, które przypadły na 29.02.2012 r. W tym wielkim zuchowym święcie uczestniczyły wszystkie gromady z hufca. Zuchy na samym początku mogły popływać i skorzystać z różnych atrakcji na basenie. Ten czas w wodzie spędziły bardzo aktywnie na fantastycznej zabawie.

       Po basenie zaś każdy zuch został zaproszony na przyjęcie urodzinowe. Odpowiednie czapeczki, przepyszny tort oraz życzenia podkreśliły jak to dobrze być zuchem i raz na cztery lata obchodzić swoje urodziny. Każdy zuch na zakończenie przyjęcia urodzinowego dostał pamiątkowy dyplom z tego ważnego wydarzenia.

         Zuchy z naszego szczepu bawiły się bardzo fajnie. Zuzia szalała w wodzie niczym syrena, Julita wraz Mają zataczały wielkie koła na basenie, Kinga i Patrycja pływały jak prawdziwe, zawodowe pływaczki, Adrian pływa niczym najszybsza ryba, a Janek w basenie nie ma sobie równych. „Przyjaciele…” po zabawach bardzo szybko zjedli tort. Z resztą nie ma co się dziwić, zuch musi być silny. Jednak na twarzach naszych zuchów pod koniec przyjęcia pojawił się smutek, że na przyszłe urodziny nie będą już zuchami, lecz harcerzami. Jednak dla wszystkich była to pełna przygód, niezapomniana chwila.

       Szczególne podziękowania należą się drużynowej 6 GZ ‘Przyjaciele Stumilowego Lasu” pwd. Elżbiecie Muszyńskiej, która przy pomocy harcerzy z 26 Szczepu Agricola zorganizowała hufcowe urodziny zucha. Druhna Ela zaś dziękuje harcerzom z 12 DH Leśne Szeregi im. Jana Bytnara: Oli, Wiktorii i Julii oraz 8 DW Armagedon: Darii i Agnieszce za pomoc w organizacji urodzin, a także wszystkim przybyłym gromadom wraz z drużynowi, a przede wszystkim Komendzie Hufca za organizacje i wsparcie.
     Kolejne urodziny już za cztery lata.

8 mar, 2012

Skomentuj