Szczególne podziękowania!

Szanowni Państwo!

      Wspólnie z Panią V-ce Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Zdrowia i Spraw Socjalnych doszliśmy do wniosku, że w imieniu całej Komisji chcielibyśmy złożyć kilka ważnych podziękowań. W środę  obchodziliśmy 97 rocznicę odzyskania Niepodległości przez nasz kraj i z tej okazji przez kilka dni pod Patronatem Wójta Gminy Zawonia na terenie naszej gminy odbywały się wspaniałe uroczystości, które umacniały w Nas ducha patriotyzmu i budowały wspólnotę.

       Na samym początku dziękuję Zespołom Szkół zarówno w Zawoni jak i Czeszowie za przygotowanie wspaniałych apeli, Ochotniczym Strażom Pożarnym oraz harcerzom za obstawę pomnika upamiętniającego przemarsz wojsk. W środę  wieczorem mieliśmy również okazję wysłuchać w świetnym wykonaniu koncertu Ks. Jacka Tomaszewskiego, który został przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Zawoni gdzie na racę Pani Dyrektor Elżbiecie Michcie i pracownikom składam podziękowanie i gratulacje.

     Na samym końcu chciałem skierować podziękowanie do tzw. „wisienki na torcie”, a właściwie „wisienek” patriotycznego świętowania. Kieruje ogromne podziękowanie i uznanie dla Zespołu „AleBabki”, za możliwość bycia na niepowtarzalnym koncercie, który miał  miejsce podczas VIII Festiwalu Tradycji Dolnego Śląska w Operze Wrocławskiej. Z dumą mogę powiedzieć, że nasz lokalny zespół a wręcz skarb swoimi występami przyczynia się do kultywowania tradycji i budowania promocji i wizerunku naszej Gmin. Dlatego musimy się troszczyć i kultywować tak wspaniałe tradycje.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz Zdrowia i Spraw Socjalnych

Dawid Stec

13 lis, 2015

Skomentuj