PROSZĘ PAŃSTWA O GŁOSY!!!

SZANOWNI MIESZKAŃCY

POWIATU TRZEBNICKIEGO, MILICKIEGO, OLEŚNICKIEGO, WOŁOWSKIEGO, GÓROWSKIEGO, OŁAWSKIEGO, WROCŁAWSKIEGO, STRZELIŃSKIEGO I ŚREDZKIEGO!

Kandyduję do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z Państwa Okręgu z listy nr 2 miejsce nr 8. Proszę o Państwa głosy.

Ukończyłam kulturoznawstwa i filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem żoną, matką trojga dorosłych dzieci i babcią. Mieszkam w Czeszowie (gmina Zawonia, powiat trzebnicki) od 1983r. Pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej w Czeszowie – obecnie jestem emerytką.

Zawsze pracowałam społecznie, sprawy publiczne są mi bliskie. Dlatego jestem prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Mieszkańców Czeszowa Pro Futuro i wiceprzewodniczącą Rady Lokalnej Grupy Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich
Uważam się za animatorkę kultury. Założyłam i prowadzę zespół AleBabki z Czeszowa.
Jestem autorką i realizatorką wielu projektów finansowanych przez instytucje zewnętrzne.
Prowadzę stronę internetową  www.czeszow.pl  zintegrowaną z profilem na facebooku „Czeszów: Cudowne miejsce” i stroną www.trzebnica24.pl.

Moje motto życiowe to słowa Stanisława Jerzego Leca: „Za skrzydła się drogo płaci, ale bądźmy skrzydlaci”.

Kandyduję do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z Państwa Okręgu z listy nr 2 miejsce nr 8. Proszę o Państwa głosy.Jestem bezpartyjna. Sympatyzuję z Polskim Stronnictwem Ludowym, dlatego startuję z listy PSL. Przekonały mnie do tego założenia programowe tej partii, a przede wszystkim: emerytura wypłacana bez potrącania podatku, idea państwa samorządowego i społeczeństwa obywatelskiego.

Zamierzam zadbać o:

- harmonijny rozwój Dolnego Śląska, szczególnie w zakresie infrastruktury energetycznej, wodno-kanalizacyjnej, melioracji i transportu,

- poprawę komunikacji (drogi, ścieżki rowerowe, transport publiczny, internet),

- łatwiejszy dostęp do usług publicznych,

- wzmocnienie kapitału ludzkiego i społecznego.

 

Dzięki temu chcę  ZMNIEJSZYĆ ODLEGŁOŚĆ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 paź, 2018

Skomentuj